Igor Janke wyróżniony!

Jak już kiedyś pisałem, wśród psychiatrycznych loloblogów szczególnie cenię sobie blog Radosława Krawczyka – geniusza informatyki, którego mastahaksorski umysł kryje się za rozbiciem tej platformy na dwie podplatformy, zwykły Psychiatryk i Nowy-Psychiatryk-Beta-Nie-Wiadomo-Po-Jaką-Cholerę.
Powody, dla których jedne blogonotki są tu, inne tam, (a jeszcze inne tu i tam!) są dla mnie, jako prostego internauty, mocno niejasne – i mam nadzieję, że budzi to też niezłą konfuzję wśród wszystkich Politycznie Niepoprawnych Konserwatywno Chrześcijańsko Narodowych Niezależnych Komentatorów. W każdym razie, gdzieś w tym pieprzniku niejeden Kataryn już przepadł bez śladu – kipondagudłork, mastah Krawczyk.
Tym razem administrator apeluje: „Wygrajmy Webstara internautów!!!” Podziwu godne, że powściągliwie ogranicza się tylko do trzech wykrzykników – ludzkie panisko, przecież mógł ich walnąć pięć albo dziesięć, w końcu on tu rządzi, więc redaktor Janke daje mu służbowe znaczki ASCII.
Nagrodę Webstar kapitalnie obśmiał na swoim blogu Marcin Jagodziński. Za udział w tej szopce trzeba zapłacić „1195PLN + 22%VAT”. Według Marcina to już jest cena zniżkowa, bo organizatorzy początkowo przegięli z pazernością i mieli za mało zgłoszeń do obsadzenia kilkudziesięciu kategorii.
Z tego właśnie powodu Psychiatryk konkuruje w kategorii desperacko stworzonej z połączenia „biznes + polityka”. Pomijam już to, że wynikiem tego wyrażenia algebraicznego jest „równa się korupcja”, ale efekt jest taki, że „niezależna platforma publicystów” konkuruje z blogiem agencji reklamowej i dwoma prywatnymi blogami gości, o których już dużo mówi to, że byli gotowi wyskoczyć z kasy tylko dla żenującego ego boost z udawania, że ktoś ich do czegoś „nominował” (mała próbka: „im więcej terrorystów, huraganów i polityków idiotów w krajach produkujących ropę naftową, tym lepiej dla akcjonariuszy firm paliwowych!!! I nikt tego nie komentował!!! (…) Przy okazji PRZYSIĘGAM, że blogowanie nie jest wstępem do politykowania”; przy OKAZJI przysięgam, że NIE daję LATAJĄCEGO faka w tej KWESTII).
Na koniec zaś administator apeluje o oddanie głosu na Psychiatryk – za jedyne 1,22 PLN można wysłać SMS na numer. To jest już tak żenujące, że pewnie akurat pasuje w sam raz do poziomu przeciętnego blogera z Psychiatryka – będzie ciekawie obserwować zaciekłą rywalizację niepolitycznie niepoprawnych z sokpapetami opłaconymi przez agencję reklamową.
Redaktorowi Igorowi Janke serdecznie gratuluję wyróżnienia – w końcu nie każdy by wywalił 1195PLN + 22% VAT na taką nominację. Ja, stwierdzam to ze smutkiem, jestem na to chyba za skąpy.

Obserwuj RSS dla wpisu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.