Lemologia na Androida

„Kiedy będzie wersja na Androida”, to jedno z pytań najczęściej zadawanych w kontekście „Lemologii” (razem z „kiedy na Kindla” i „kiedy na iPhona”). Wersja na niektóre Androidy już jest – pojawiła się w sklepie Samsung Apps.
Niestety, nic się nie zmieniło w kwestii głównego problemu – Google ciągle nie pozwala na rejestrację polskim komercyjnym deweloperom. Na alfabetycznej liście krajów do wyboru po prostu nadal nic nie ma między Norwegią a Portugalią. Póki to się nie zmieni, nic nie poradzę.
Proszę pamiętać, że wszystko to jest zaprojektowane z myślą o ekranie iPada. Po przeskalowaniu na dużo mniejszy ekran telefonu komórkowego, może to nie wyglądać za dobrze, no ale fragmentacja – czyli różnorodność – jest wado-zaletą Androida.
W przypadku iOS nie ma jednej wersji. Na razie jest iPadowa, kiedyś będzie iPhonowa, prawdopodobnie zbliżona do kindlowej (z okrojoną funkcjonalnością i niższą ceną).
A właśnie, co do ceny: jeśli ktoś chce zdążyć z promocyjną ceną na rozruch, zalecałbym się zdecydować w ciągu najbliższych dni. Wszystkim, którzy kupili lub zamierzają kupić, niezależnie od ceny, bardzo serdecznie dziękuję!


Obserwuj RSS dla wpisu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.